KARGO&TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo’ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, anlaşmalı olduğumuz (Aras Kargo) firmasının kargo takip bölümünden takip edebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz ARAS Kargo Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz PoseidonShisha.com’a iade edilir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Modaselvim.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

KARGOİST TESLİMAT KOŞULLARI: 

Sipariş kargoya verildikten sonra;

  • Haftaiçi saat 16:30’a kadar verilen siparişler bir sonraki gün teslim edilir.
    Cuma saat 16:30’dan sonra, Cumartesi saat 16:30’a kadar olan siparişler Pazartesi teslim edilir.
    Cumartesi günü saat 16:30’a sonra ve Pazar günü verilen siparişler Salı günü teslim edilir. (Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.)